תקנון לאתר דלתות פולידור בע"מ

ברוכים הבאים לאתר דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו , הנך מתבקש לקרוא בעיון תקנון זה במלואו, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

אנו  דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו עושים כמיטב יכולתנו לתת לך הלקוח את מיטב המוצרים ברמת השרות הגבוהה והמקצועית ביותר.

גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך בחנות זאת, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו להלן "החנות", לכל דבר ועניין.

דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו תהא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני ולפנות אליך בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים, חידושים באתר וכיו"ב. אם אינך מעוניין שנפנה אליך כאמור לעיל, יהיה עליך לציין זאת בפרסום או בדיוור האלקטרוני הראשון שיישלח אליך במיקום המיועד לכך.

דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו מקדישה משאבים אדירים ונוקטת אמצעים חמורים למניעת חדירה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הנך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו /או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור.

פרטים מלאים לכל מוצר ניתן לראות ע"י הקשה על שורת המוצר בדף המכירה כפי שיופיע בחנות.

המחירים באתר כוללים מע"מ.
ייתכן והמחירים באתר בחלק מהמוצרים נמוכים ממחיר המוצר במשרדי החברה עקב תנאי תשלום, שרות ואספקה.
מחירי המבצע – SALE הם על בסיס מזומן שטרות או כרטיס אשראי תשלום אחד.

התמונות להמחשה בלבד.

טל"ח בכל האתר

תשלום

האישור לתשלום בכרטיס אשראי או להעברה בנקאית יתקבל בפקס, דוא"ל או בדלפק משרדי החברה. אישור לאספקה יתקבל רק לאחר שהעברה הבנקאית מאושרת על ידי הבנק.. התשלום במזומן עד 11000 שח [אחד עשרה אלף שח ] – בשטרות יתקבל במעמד הרכישה במשרדי פרקט פור יו בלבד. [לא תהיה אפשרות לשלם לנהג ,התשלום יבוצע מראש]!. המוצרים יסופקו ללקוח רק לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי ותשלום מלא למוצרים שנרכשו. יש אפשרות לתשלומים בעת ביצוע ההזמנה בתהליך רכישת המוצרים והחיוב בכרטיס אשראי.

מלאי

כאשר המוצר אינו או אזל במלאי, דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו תודיע ללקוח תוך שלושה ימים על מועד האספקה המעודכן, הלקוח יהיה רשאי לבטל את העסקה ולקבל את כספו חזרה.

משלוח וזמן אספקה

באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות/הספק רשאים לספק את המוצר ללקוח במקום סמוך ומקובל וזאת בתאום מראש עם הלקוח. ניתן לבצע איסוף עצמי ממשרדי החברה ברח' יוחנן הסנדלר 8 אזור התעשיה כפר סבא החל מהשעה 8 בבוקר ועד השעה 17 אחה"צ בימי ראשון ועד יום חמישי [לא כולל ימי שישי וערבי חג]. זמן אספקה ממוצע כאשר המוצר סטנדרטי ונמצא במלאי זמין במחסני החברה למוצר הינו 3-6 ימי עבודה, במקרה של צורך במדידה מראש ההזמנה תסופק עד 14 ימים מיום ביצוע המדידה בבית הלקוח ועוד 7 ימי עבודה [סה"כ 21 ימי עבודה] להזמנות מיוחדות אשר מצריכות מהחברה צביעה מיוחדת. לערך תעריפי המשלוח הנקובים באתר אינם חלים על אילת/הערבה והנגב , התעריף יימסר במעמד הרכישה בהתאם לסוג החבילה וההזמנה. התקנון של רשות הדואר לישראל או של כל גוף אחר ( או כל חברה שילוח אחרת לרבות חברות השילוח UPS FDEX אביב שיגור וכו') ואו באמצעותו דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו ואו שותף עיסקי תקף באספקה של המוצרים או השירותים יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר. משלוח באמצעות שליח יעשה עד הבית, אולם ביישובים קהילתיים, כפרים, קיבוצים וכיוצ"ב, עשוי המוצר להיות מסופק לסניף הדואר הקרוב ליישוב או למזכירות הישוב וכיוצ"ב, ותתקבל הודעה על כך בבית הלקוח. בעת אספקת המוצר, רשאים דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו ואו שותף עיסקי ו/או מי מטעמם לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר. מוצרי ייבוא – בהזמנה מיוחדת , אספקה עד 30-90 ימי עבודה – בתאום מול החברה ואו מי מטעמה הזמנות מיוחדות מחול זמן האספקה יהיה עד-120- 90 ימי עבודה.

אחריות ושרות

אחריות למוצרים שנרכשים יהיו לפי תנאי האחריות לכל מוצר על פי תנאי היצרן בלבד..
לרוב המוצרים יש מדבקת והדפסה של מועד היצור על המוצר בתחתית, למימוש האחריות יש להקפיד שהמדבקה או ההדפסה לא יפגעו, היא תנאי להמשך טיפול..

דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו מתחייבת לתקינותו של כל מוצר המסופק ללקוח.
באיסוף ו/או במשלוח המוצר. על הלקוח לוודא את תקינות המוצר בעת קבלתו כדי שלא תהיה טענות לגבי תקינות המוצר בהמשך. האחריות תחל על המוצר אך ורק כאשר המוצר הורכב לפי הוראות היצרן בלבד.
האחריות למוצר רק וכאשר המוצר הורכב על פי הנחיות היצרן או החברה. ברוב המוצרים שלנו ישנם הנחיות כתובות בתוך כל חבילה ויש לפעול על פי הנחיות אלו בלבד, במקרה ואין הנחיות יש לצור קשר עם חברתנו בטלפון 09-7671303 ואנו נספק הנחיות להרכבת מוצרנו.
כאשר המוצר הורכב בצורה רשלנית ולא בהתאם להוראות ההרכבה של היצרן או החברה, חברת דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו לא תבצע החלפה של מוצרים אלה אם המוצר נפגם כתוצאה מהרכבה לא נכונה.
אם מסיבה כלשהיא ימצא מוצר מסוים פגום או לא תקין – ההחלפה תתבצע באישור החברה בלבד!
דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו שומרת לעצמה את הזכות להחליף את המוצר בדומה לו או במוצר שווה ערך ויותר, במידה ולא ניתן יהיה לספק את המוצר המקורי.
אחריות לנזקי מים לדלתות פנים לתקופה של 36 חודשים.
מוצרי החברה עשויים מחומרים טבעיים ומתכלים, ולכן הגדרת המוצר ביסוד הינה מתנגדת למים ולא עמידה למים, עם זאת החברה מייצרת את מוצריה בטכנולוגיה בין המתקדמות ביותר בעולם לרבות שימוש בחומרים שעברו תהליך מיוחד המקנה למוצר עמידות גבוהה מאוד על מנת למנוע נזקי מים, עם בליעת מים נמוכה מאוד. לרבות דבקים עמדי מים ההופכים את המוצר לעמיד מאוד באזורים רטובים!
הדלתות מתאימות להרכבה רק בתוך הבית כאשר הדלת מוגנת לחלוטין מפני גשם. אין אחריות לדלתות פנים שהורכבו בפתחים אשר חשופים מצד אחד מחוץ לקירות הפנים בבית.

עם זאת חובת הלקוח למנוע מהמוצר להירטב,
אי לכך דלתות אשר לא קוצרו בגובהם ונמצאים במידתם המקורית יקבלו אחריות מלאה לנזקי מים מיום ההרכבה, דלתות מקוצרות אשר קוצרו על ידי הלקוח או החברה או המרכיב האחריות לא תחל עליהם. וזאת כאשר הדלתות הורכבו על ידי מרכיב מקצועי ועל פי תנאי האחריות מטעם החברה.
דלתות שהורכבו בחדרים רטובים כגון חדרי שירותים, אמבטיה, כביסה, מטבח או כל חלל אחר אשר יש בו מים או לחות באופן תמידי חובה לאוורר את החדר כאשר יש אדים או לחות מוגברת ולהימנע ממגע של מים ישירים על הדלת.
במקלחות חובה להרכיב מקלחון אטום מזכוכית [לא וילון] אשר מגן על הדלת מפני מים ישירים או עקיפים על הדלת, בחדרי רחצה שיש בהם אמבטיה חובה להגן על הדלת עם מחיצת זכוכית אטומה [לא וילון] המגנה על כל חלקי הדלת לרבות המשקוף וההלבשות מפני מים ישירים או עקיפים.
במקרה של הצפת מים כתוצאה משטיפה או ממי גשם או פיצוץ בצנרת או מים שהצטברו באזור הדלת והמשקוף והלבשות הדלת אין אחריות לכל נזק שיגרם, דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו ממליצה במקרה כזה לגרוף מיידית את המים וליבש בעזרת מטלית את כל חלקי הדלת על מנת למנוע נזקים למוצר.
במקרה של חדרים עם לחות מוגברת בחדרים ללא אוורור אין אחריות לנזק שיגרם למוצר עכב חוסר באוורור.

חל איסור מוחלט להרכיב כל גוף חימום מעל הדלתות.

תנאים להרכבה ואחריות החברה להרכבה

חברת דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו תספק קבלני משנה מטעמה אשר עברו הכשרה מתאימה להרכיב את הפרקטים או כל מוצר אחר בחנות האתר להרכבת מוצריה, תיאום מועד ההרכבה יבוצע 14 ימי עבודה מראש רק באזורים בהם יש לחברה מתקינים מורשים בלבד.
האחריות להרכבה הינה ל12 חודשים בלבד מיום ההרכבה בפועל, חברת דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו תספק אחריות גם לאחר שחלפה שנה וזאת בתשלום, גובה התשלום יקבע לפי מורכבות הבעיה, כל בעיה תבחן ותתומחר בנפרד.

ביטול עסקת מכר מרחוק והחזרת מוצרים
או במשרדי דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו
1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן, התשמ״א – 1981 ("חוק הגנת הצרכן").
2. משתמש יהיה רשאי לבטל עסקה לרכישת מוצר לא יאוחר מ-14 יום ממועד קבלת המוצר או קבלת מסמך הגילוי בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, המאוחר מבניהם, על ידי מסירת הודעה לחברה, ובמקרה כזה תשיב החברה לידי המשתמש את התמורה ששולם בגין המוצר,
הביטול יעשה אך ורק כאשר החברה לא התחילה בייצור הדלתות בארץ או במפעלי היצרן מחוץ לישראל או הזמינה את חומרי הגלם הדרושים לביצוע הזמנה, כאשר החברה או מי מטעמה החל בתהליך היצור או בהזמנת חומרי הגלם לביצוע ההזמנה, לא יהיה ניתן לבטל את ההזמנה והלקוח מתחייב לפצות את דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו בעלויות הביצוע עד לרגע ביטול ההזמנה באופן חלקי או מלא לפי החלטת החברה. .
הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח באמצעות דואר אלקטרוני או בכתב להנהלת החברה office@shraga.co.il למייל . במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בדמי ביטול בשיעור 5% מסכום העסקה, אך לא למעלה מ- 300 ש"ח ועל פי חוק (הנמוך מבניהם).
דמי הביטול ייגבו רק בשל ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה ורק כאשר החברה לא ביצעה שום פעולת ייצור או התאמה או הזמנת חומרי גלם לביצוע ההזמנה..
אם סופק המוצר ללקוח יחויב הלקוח בעלות המשלוח.
חובת החזרת המוצר אל מחסני החברה חלה על הלקוח רק כאשר לא בוצעה התאמה/צביעה מיוחדת וכאשר ההזמנה ארוזה באריזתה המקורית שלא נפתחה על ידי הלקוח כאשר המוצר תקין ולא פגום..
דמי הביטול לא ייגבו בשל ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה של המוצר
כאשר החברה הגיעה לבית הלקוח לשם ביצוע מדידה הלקוח יחויב בנוסף לעלויות הביטול גם בעלות דמי המדידה על סך 300 שח כולל מעמ..
החזר כספי יינתן בהתאם לאופן ביצוע התשלום בקניה בניכוי עלויות שצוינו לעיל, עד 14 יום לאחר תאריך ביטול העסקה
.
תנאים לביטול עסקה:
המוצר לא נפגם ו/או נעשה בו כל שימוש.

המוצר נמצא באריזתו המקורית, ולא עבר התאמה או צביעה או כל פעולה אחרת.

אחריות לידיות פנים

אחריות לדלתות פנים למשך 12 חודשים, אחן לנקות את הידיות בחומרי ניקוי למינהם למעט מטלית לחה ומים.. ביטול עסקה/החלפת מוצרים מתכלים באריזה פתוחה ומוצרי תוכנה לא יאושרו אלא אם קיים פגם ייצור ויאושר על ידי יצרן/יבואן המוצר. בכל מקרה חברת דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו זכאית לתבוע מהקונה לשלם את הנזק אם ערך המוצר פחת בשל הרעה משמעותית במצבו. לא יתקבל זיכוי ו/או זיכוי כספי ו/או החזרה ו/או החלפה על מוצר שהוזמן במיוחד בהתאם לבקשת הלקוח. הגלישה באתר כפופה לתקנון האתר ולאמנת השרות ומהווה הסכמה לתנאי האתר והחברה. *ללקוח ניתנת האפשרות לאסוף באופן עצמאי את המוצרים ממשרדינו או ממחסני האחסנה, זאת לאחר ביצוע הזמנה באתר או ביצוע ההזמנה הטלפונית, וזאת לאחר תיאום מראש באשר למקום ומועד האיסוף. *זמן אספקה הינו משוער* אנו עושים את מירב המאמצים לספק במהירות האפשרית

זכויות יוצרים

1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר ו/או במוצרים, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד או/ו לפי העניין) צדדים שלישיים. זכויות אלה חלות, בין השאר, על תכנים באתר, לרבות שירותים המוצעים בו, רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב המוצרים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו של האתר, עיצוב, תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכיו"ב, בין בממשק החיצוני.
2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, לתרגם, להכניס שינויים, לפרסם, לשדר, להציג, לבצע, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות, או למכור באופן חלקי או מלא, זמני או קבוע, בכל צורה שהיא, כל חלק מהמידע או מהתכנים הכלולים באתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב תמונות וכיוצא בזאת, בלא קבלת אישורה של החברה או (לפי העניין) צדדים שלישיים, מראש ובכתב. כמו כן, אין לעשות שימוש באתר באופן המהווה או שעשוי להוות הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של החברה, ללא הסכמתה המפורשת לכך בכתב ומראש.

**במקרה של משלוח יש לקחת בחשבון ימי אספקה לפי חב' משלוחים בהתאם לישוב הלקוח**
דלתות פולידור בע"מ ו/או המשווקת פרקט פור יו מזמינה גם אותך להצטרף אלינו לקבלת ציוד איכותי במחיר מנצח

Call Now Button
גלילה לראש העמוד